КАРТКА ПОСЛУГИ СОЦІАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ТА РЕІНТЕГРАЦІЇ

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Арцизької міської ради ІНФОРМУЄ:

Назвапослуги: СОЦІАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ

Зміст послуги: розвиток, формування та підтримка соціальних навичок, допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, допомога в оформленні документів; допомога в отриманні реєстрації місця проживання/перебування; сприяння в отриманні житла, працевлаштуванні тощо; надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.
Форма надання: денна; за місцем проживання /перебування отримувача соціальної послуги інтеграції або в приміщенні суб’єкта що надає послугу.
Термін надання: визначається індивідуально для кожного отримувача соціальної послуги інтеграції.

Соціальнігрупи: особи, які постраждали від торгівлі людьми; неповнолітні та молодь, які повернулись з місць позбавлення волі; випускники інтернатних закладів;, люди з інвалідністю; вимушено переміщені особи; сім’ї мігрантів; сімї (особи), які потрапили у складні життєві обставини.

Умови: безоплатно

Документи, потрібні для отримання послуги: копія паспорту, копія ідентифікаційного коду.
Правові підставиЗакони України «Про соціальну роботу із сім’ями, дітьми та молоддю», «Про соціальні послуги», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», постанова Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»,  наказ Міністерства соціальної політики України від 30 липня 2013 № 458 «Про затвердження стандартів надання соціальних послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми» від 26.09.2016 №1067, наказ Міністерства соціальної політики України від 26.09.2016 № 1067 « Про затвердження Державного стандарту соціальної послуги соціальної інтеграції випускників інтернатних закладів (установ)», наказ Міністерства соціальної політики України від 23.06.2020  № 429 «Про затвердження Класифікатора соціальних послуг».

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Арцизької міської ради
Одеська обл., м. Арциз, вул. Соборна, 46, тел .0484562092