Психологічна допомога під час війни: інформує КУ «ЦНСП» Арцизької міської ради

Під час війни кожен українець зіштовхується з великою кількістю викликів. Кожен реагує на події по-своєму, однак ви чи ваші близькі, родичі, друзі та знайомі можуть легко, безкоштовно та швидко отримати психологічну підтримку.

Війна виснажує нас фізично та психологічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. У цей непростий час варто підтримувати себе, рідних та близьких. Це життєво необхідно для того, щоб зберегти здоров’я – фізичне та психологічне.

Щоб допомагати своїм близьким та країні, важливо самому залишатися в ресурсі. Щоб зберігати життєву енергію, вам необхідно:

• достатньо спати (якщо треба, приймаємо заспокійливе),
  • п’ємо воду,
  • робимо паузи від новин,
  • відкидаємо жаль за втраченим майном, ми обов’язково все відбудуємо,
  • не перестаємо мріяти й планувати, що зробимо після війни,
  • знижуємо стрес обіймами та гумором, взаємодіємо з тваринами,
  • підтримуємо близьких словами «Я тебе люблю».

Якщо ви чи ваші рідні відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі一 зверніться за підтримкою та допомогою до спеціалістів:фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг» Арцизької міської ради допоможуть вам впоратися із кризовою ситуацією.

За допомогою до психологів Центру вже звернулося понад 200 осіб.

Допомога надається дітям та підліткам, які знаходяться у складних життєвих обставинах, сім’ям у кризовому стані, ВПО.

.За додатковою інформацією звертатися до КУ «ЦНСП» Арцизької міської ради: м. Арциз, вул .Соборна, 46 та за телефоном: 0484562092.

fb img 1646632658113