До відома сільгосптоваровиробників: виділення бюджетних субсидій з розрахунку на один гектар посіву гречки.

Повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 886 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь” обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом виділення бюджетних субсидій з розрахунку на один гектар посіву гречки.

Субсидії надаються отримувачам на безповоротній основі в межах бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на поточний рік, у розрахунку на один гектар оброблюваних угідь, на яких вирощувалась гречка, у розмірі до 5000 гривень на один гектар, але не більше ніж на 300 гектарів оброблюваних угідь одним отримувачем.
Отримувачі для отримання субсидії подають до 15 листопада поточного року до обласних комісій у паперовому вигляді такі документи:
заявку на отримання субсидії;
- довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
- письмове підтвердження, що отримувачу в поточному році не виділялася субсидія новоствореним фермерським господарствам за рахунок коштів бюджетної програми “Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом “фінансова підтримка розвитку фермерських господарств” на площі посівів сільськогосподарських культур, на які надається субсидія;
- письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти в разі встановлення контролюючими органами факту їх незаконного отримання та/або нецільового використання;
акт про висів насіння;
- заключний звіт про підсумки сівби під урожай поточного року (форма № 4 с/г);
- акт про збір врожаю.
- виписку Єдиного державного реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Комісія працює за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради №2, 14-й поверх, кімн. 1417. Документи приймаються в робочі дні з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00. до 15 листопада поточного року.

agriculture R6NTWG4 min 1536x1152