Арцизька міська рада нагадує!!!

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 № 855 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру” обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, що зазнали у 2020 році втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій.
Отримувачі подають для отримання дотації до 15 жовтня поточного року до обласних комісій у паперовому вигляді такі документи:
- заявку на отримання дотації;
- довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
- довідку про посів озимих культур на зерно та зелений корм під урожай наступного року (із форми державного статистичного спостереження № 29-сг) або про посівні площі сільськогосподарських культур за їх видами (із форми державного статистичного спостереження № 4-сг);
- довідку Укргідрометцентру про надзвичайну ситуацію техногенного або природного характеру, внаслідок якої повністю втрачено (загинули) посіви сільськогосподарських культур;
- акт обстеження посівів сільськогосподарських культур;
- акт на списання посівів сільськогосподарських культур;
- довідку від отримувача про відсутність страхових відшкодувань за втрачені (загиблі) посіви сільськогосподарських культур на зазначеній площі.

Пакет документів необхідно направити до обласної комісії до 15 жовтня поточного року.
Комісія працює за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради №2, 14-й поверх, кімн. 1417. Документи приймаються в робочі дні з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00.

За додатковою інформацією звертатись до відділу економіки та інвестиції Арцизької міської ради каб.13

Іван Панчишин 7-283-324

 unnamed1105