Арцизька міська рада доводить до відома сільгосптоваровиробників

Відповідно до регіональної Програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області на 2019 – 2023 роки «Аграрна Одещина», затвердженої рішенням Одеської облради від 21.12.2018 № 837-VII (зі змінами) та Порядків використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на виконання заходів Програми (зі змінами) інформуємо щодо фінансування у 2021 році напрямів:

часткова компенсація вартості доїльного обладнання фізичним особам та фізичним особам-підприємцям, що утримують не менше 3 корів у розмірі 50% вартості доїльної установки (без урахування податку на додану вартість), але не більше 5000 гривень. Заяву на участь у конкурсі та документи, що додаються надавати до 15 листопада 2021 року;
здешевлення вартості придбання сільгоспвиробниками базового (елітного та суперелітного) насіння сільськогосподарських культур вітчизняної селекції до 50%, але не більш 100 тис грн. на господарство. Заяву та пакет документів надавати до 01 листопада 2021 року;
часткова компенсація витрат на утримання корів суб’єктам господарювання, які є юридичними особами за наявну на 01 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову – до 1000 гривень за одну голову. Заяву та пакет документів на участь у конкурсі надавати до 15 вересня 2021 року.
З вимогами щодо участі у конкурсі можете ознайомитися в Департаменті аграрної політики, продовольства та земельних відносин облдержадміністрації та на офіційному веб – порталі обласної державної адміністрації https://oda.odessa.gov.ua.

Прийом заяв проводиться за адресою: м.Одеса, вул. Канатна, 83, 14 поверх, каб. № 1426, тел. 048-728-34-61.

За додатковою інформацією звертатись до відділу економіки та інвестиції Арцизької міської ради каб.13

dsc06008 1 23826