• На головну
  • Бізнесу
  • Підтримка підприємців
  • Арцизька міська рада доводить до відома сільгосптоваровиробників щодо отримання дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності

Арцизька міська рада доводить до відома сільгосптоваровиробників щодо отримання дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності

Постановою Кабінета Міністрів України від 21.04.2021 № 384 затверджено “Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку фермерських господарств” (далі -Порядок).
Пунктом 10 Порядку передбачена спеціальна бюджетна дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надається на безповоротній основі одержувачам, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року корову в розмірі 5 000 гривень, але не більше 250 000 гривень (далі — дотація за утримання корів).
Дотація за утримання корів надається одержувачам, які не отримували протягом поточного бюджетного періоду дотацію за приріст поголів’я корів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 22, ст. 729; 2020 р., № 43, ст. 1395).
Для отримання дотації за утримання корів одержувачі подають до структурних підрозділів облдержадміністрацій, що забезпечують виконання функцій з питань агропромислового розвитку, заявку із зазначенням кількості корів усіх напрямів продуктивності (станом на 1 липня поточного року) та такі документи:
- довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
- копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”), дійсну на дату подання заявки;
- копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік, а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, — копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.
- Подаються оригінали або належним чином засвідчені копії документів в електронній або паперовій формі.
Граничний строк подання документів для отримання дотації за утримання корів — 31 серпня поточного року.
Документи, подані не в повному обсязі, повертаються одержувачу в триденний строк із зазначенням причини повернення. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.
Пакет документів на отримання дотації у зазначені терміни надавати до департаменту за адресою :м. Одеса, вул. Канатна, буд ,83 каб.1422
За додатковою інформацією звертатись до відділу економіки та інвестиції Арцизької міської ради м.Арциз вул.Соборна ,46 каб.13; електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

unnamed 41